0
догляд

Особливості догляду за одягом

Перед пранням бавовняних футболок, худі або світшоти в першу чергу слід вивернути речі на виворіт. Всі блискавки, кнопки і гачки варто застебнути. Манжети на рукавах потрібно розпрямити, інакше вони не сягають. Відсортуйте одяг по типу тканин, кольором і ступеня забрудненості. Перед пранням обов'язково ознайомся зі значками на її бирках, на яких вказана температура прання кожної конкретної речі.

Прання

Одяг з бавовни можеш сміливо прати в пральній машинці. Температура води при пранні одягу з тонких кольорових тканин не повинна перевищувати 40 С. Речі з більш щільних кольорових тканин можна прати при температурі 60 С. Якщо одяг білий, то можете виставити температуру прання ще більше. Полоскати одяг з бавовни потрібно в теплій воді, щоб не було різкого перепаду температур після прання.

Сушка

Постав в пральній машинці дбайливий віджимання, одяг з бавовни найкраще сушити природним чином. Намагайся уникати потрапляння прямих сонячних променів на одяг. Не варто пересушувати речі з бавовни, адже руйнуються волокна тканини і речі можуть втратити свій первісний вигляд. Якщо випрані речі все ж пересохли, можеш зволожити їх з пульверизатора за півгодини до прасування.

Прасування та зберігання

Встанови праску в режим прасування Бавовна, можна включити подачу пари. Бережи одяг далеко від сонячних променів, тоді кольорові тканини збережуть насичений колір, а на білих  не з'явиться жовтих плям.

Доглядай за улюбленими речами правильно!